“Kompetentët” e Vangjushit bëjnë gjëmën, çajnë tubacionet e ujit tek Torra

JOQ Albania
0 views
Published on Feb 22, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 4:00

  Tjetër video nga "Bild". Dibër, Saimir Tahiri falënderon shefin e policisë

  NOA
  0 views
 • 1:42

  Përgjimi 4- 'I ke q... nënën', Gjiknuri i kënaqur me punën e Lalës

  Panorama
  0 views
 • 4:00

  Përgjimi 3/ Ish-ministri Tahiri, falenderon shefin e policisë

  NOA
  0 views
 • 0:11

  tunasejdi tu kcy

  InfoKosova
  0 views
 • 3:40

  Pergjimi 1/ Gjiknuri komplimenton shefin e policise

  JOQ Albania
  61 views
 • 1:42

  “Bild” publikon përgjime të reja, në biseda ish-ministri Damian Gjiknuri me Ymer Lalën

  NOA
  20 views
 • 3:40

  IGjAtmE1bemBYIHBsxUI_19_7f16ef27deeae621e4731734085e7d50_video_360p_converted

  NOA
  29 views
 • 0:25

  Njihuni me gruan që i rritet gjoksi në mënyrë të pakontrolluar, mister shkaqet

  NOA
  32 views
 • 0:13

  Britania goditet nga mijëra rrufe brenda natës, publikohen pamjet e rralla

  NOA
  24 views
 • 0:05

  Aksidenti në Fushë-Kosovë lëndohen tre persona

  InfoKosova
  10 views
 • 1:03

  Veliaj mungon ne ceremonine e diplomimit

  JOQ Albania
  233 views
 • 0:28

  Ana dhe Arta Kabashi

  InfoKosova
  64 views
 • 0:11

  Nuk ka më dyshime! Publikohet video, Jonida Maliqi në krahët e të dashurit të ri

  InfoKosova
  131 views
 • 4:21

  Situata në Delvinë

  Panorama
  658 views