Ahmetaj: Do falen 91 mld lekë borxhe të biznesit

NOA
0 views
Published on Feb 22, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:18

  Elvana Gjata më ‘seksi’ se asnjëherë më parë për klipin e ri

  InfoKosova
  64 views
 • 0:53

  Ndocaj publikon videon: Pjerin ndreu kërcënon qytetarët me jetë

  NOA
  566 views
 • 1:14

  Tregjet mirëpresin rezultatin në Stamboll - Lira dhe tregjet e kapitalit rriten menjëherë pas lajmërimit

  Scan Televizion
  9 views
 • 1:04

  SHBA nis sulme kibernetike - Irani: Ata u përpoqën, por dështuan!

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:25

  përgjegjësia jonë në ndryshimet klimatike - kronike

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:03

  Shmanget hapësira ajrore e Iranit - Linjat ajrore botërore ndryshojnë fluturimet

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:27

  Transporti, jemi ndër vendet më të lira - BB: Rreth $750 për të dërguar një konteiner drejt Rotterdamit apo Shanghait 

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:07

  Kolegji-Zgjedhor-vendimi-data zgjedhjeve

  Panorama
  594 views
 • 1:25

  Zgjatet afati për leje ndërtimi

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:07

  Forcohen masat për tenderët - Përjashtim 1-3 vjet nga gara për punonjës në të zezë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:44

  Erdogan humbet përsëri Stambollin -Përgëzon Imamoglu për fitoren

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:18

  E dhimbshme, i riu e gjuan nënën e tij në ujë

  InfoKosova
  19 views
 • 1:07

  Tensionet SHBA-Iran/ Trump: Do vendosim sanksione të tjera të mëdha!

  Scan Televizion
  3 views
 • 1:26

  Pavarësia e Bankave Qendrore/ Ndodhet në krizë, ndërkohë që Qeveritë duan kontroll

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:23

  Ligji i ri PPP-ve/Konfindustria: Qeveria po shkel afatet e premtuara

  Scan Televizion
  0 views