Vendos rekord të ri botëror

NOA
0 views
Published on Feb 22, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:32

  Instinkti i babait shpëton djalin 1-vjeçar nga mbytja, kamerat filmojnë momentin kur ai bën “super hedhjen” në ujë

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 0:02

  Soni Malaj pozon me bikini, shihni si duket

  NOA
  235 views
 • 0:11

  Xhbanja

  InfoKosova
  1 views
 • 1:03

  Rama dhe Gaz Paja tallen me gjirokastritët

  JOQ Albania
  374 views
 • 1:44

  shkoder

  Panorama
  100 views
 • 0:40

  Po ecte kundravajtje, oficeri i policisë ndalon vajzën 10-muajshe: Patentën ju lutem!

  JOQ Albania
  187 views
 • 0:19

  Wayne Rooney “çmend” Amerikën, shënon eurogol nga 70 metra

  JOQ Albania
  502 views
 • 1:32

  Rritet frika për shëndetin e Angela Merkel, kancelarja gjermane filmohet duke u dridhur në mënyrë të pakontrolluar

  JOQ Albania
  2.4K views
 • 0:27

  Arrestohet në Hungari Nikolla Gruevski, pamjet me pranga në duar

  NOA
  240 views
 • 1:46

  Vajza vendos kamerë për ta dëshmuar dhunën, kapet duke u rrahur nga i dashuri brutalisht

  InfoKosova
  219 views
 • 1:32

  Angela Merkel

  InfoKosova
  81 views
 • 3:30

  Në pritje të Ramës, Meta mbërrin në 05.00 të mëngjesit në Presidencë

  NOA
  671 views
 • 1:00

  65724956_842226716155901_3684783375316418560_n

  NOA
  50 views
 • 1:25

  Kukesi ne Oher

  Panorama
  309 views
 • 0:10

  Momente të tmerrshme, burri tenton të vetëvritet në gjyq

  NOA
  154 views