Boko Haram, diktat me ekzekutime e rrahje publike

NOA
1 views
Published on Feb 14, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:50

  E rëndë në Tiranë! Nëna dhe e moshuara godasin me thupër fëmijën, ai qan me të madhe

  JOQ Albania
  25.1K views
 • 0:42

  Pamje të frikshme! Momenti kur makina godet fuqishëm 2-vjeçarin

  NOA
  119 views
 • 0:14

  Pretendimi i Gripshit per penallti

  Panorama
  451 views
 • 0:35

  Sherri te Totenhemi

  Panorama
  1.3K views
 • 0:37

  Goli i Kallakut

  Panorama
  974 views
 • 1:08

  Bes Kallaku president pas 1 viti Stresi nuk e kursen batutën, plasin të qeshurat

  NOA
  6 views
 • 0:05

  Mucolli gol

  Panorama
  320 views
 • 0:12

  Predha e Taipit nga distanca

  Panorama
  307 views
 • 0:05

  Rasti i Lorenco Viles

  Panorama
  302 views
 • 0:40

  Pritja e Koliçit

  Panorama
  180 views
 • 0:12

  Gjuajtja e Hebajt

  Panorama
  305 views
 • 0:32

  Kallaku traversa

  Panorama
  303 views
 • 2:02

  Fieri s'pyet për Covid-19, tregtarja: Do e besoj kur të vdesë ndonjë në lagje

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:34

  Goli i Ngose

  Panorama
  2.0K views
 • 0:10

  Cara

  Panorama
  587 views