Arrestimi ne Vlore, 13 shkurt 2017/ Policia me Audi

JOQ Albania
0 views
Published on Feb 13, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:03

  “Qepeni gojën”, momenti kur Ibrahimovic shfryn ndaj stolit të Juventusit

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:21

  Denoncimi: Policia e Beratit mbyll lokalet pa asnjë vendim, 'karantinon' qytetarët

  JOQ Albania
  356 views
 • 0:35

  Aksident i trefishtë! Makinat bëhen copash, dëshmitari: Ka të lënduar

  JOQ Albania
  550 views
 • 0:04

  REBIC GOL

  Panorama
  2.6K views
 • 0:07

  Kjo është mënyra e gabuar siç shumë prej njerëzve në botë e vendosin maskën

  Panorama
  72 views
 • 0:04

  Futeni maskën në një qese plastike dhe izolojeni atë.

  Panorama
  40 views
 • 0:01

  Kapeni maskën në llastiqet pas veshëve dhe hiqeni me kujdes para

  Panorama
  52 views
 • 0:06

  Vendoseni maskën duke e mbajtur tek llastiqet që vihen pas veshëve.

  Panorama
  78 views
 • 0:03

  Larja e duarve

  Panorama
  147 views
 • 0:06

  leao gol

  Panorama
  3.1K views
 • 0:10

  KESI GOL

  Panorama
  2.8K views
 • 0:17

  ibra gol

  Panorama
  2.6K views
 • 3:08

  Burri tenton të vetëmbytet në liqenin e Tiranës, shpëtohet mrekullisht nga tre të rinjtë

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:24

  Autobusi me nxënës bie nga ura, 21 të vdekur dhe 15 të plagosur

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:9

  Çmendet futbollisti i Lazios, kafshon kundërshtarin në krah

  JOQ Albania
  263 views