3-vjeçari qëndron i varur në ballkonin e katit të tretë, “Desh më ra të fikët”

JOQ Albania
2 views
Published on Feb 13, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:00

  Bënin "kërdinë" duke grabitur biznese të ndryshme, kapet banda e adoleshentëve nga Tirana

  JOQ Albania
  0 views
 • 1:00

  Seri vjedhjesh në bizneset në Tiranë, dy të arrestuar dhe dy në kërkim |Pamjet

  NOA
  7 views
 • 1:00

  Si u zbuluan adoleshentet hajdute

  Panorama
  208 views
 • 0:11

  Pas Durrësit, një tjetër objekt misterioz filmohet mbi qiellin e Tiranës në mes të ditës

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 2:9

  Tensione në Francë, protestuesit tentojnë të qëllojnë presidentin Macron me të shoqen në teatër

  JOQ Albania
  24 views
 • 0:03

  Kapja e te rrezikshmit ne Vlore, pas zjarrit me policine. Dalin pamjet

  Panorama
  1.6K views
 • 0:35

  Bardhi publikon videon: Arsyeja pse Rama është përgjegjësi kryesor për krimin në politikë

  NOA
  9 views
 • 0:35

  Cfare thoshte Rama per dekriminalizimin

  Panorama
  307 views
 • 0:44

  “Kam qarë kur pashë pamjet”/ 27-vjeçarja zhgënjehet nga shoqja e ngushtë, e kap “mat” duke i vjedhur paratë

  JOQ Albania
  2.3K views
 • 3:38

  “Shpejtësi vrastare!” Aksion gjatë natës në Tiranë-Durrës, në timon me 191 km/h

  NOA
  26 views
 • 1:23

  People are strange (Njerëzit janë të çuditshëm)

  In7.tv
  0 views
 • 1:44

  Goli i Sadikut i anuluar nga VAR

  Panorama
  3.3K views
 • 0:43

  Goli i Merveil

  Panorama
  460 views
 • 0:21

  Pamje tronditëse/ E kap prej veshi e i shkund kokën, mësuesi dhunon pa pikë turpi nxënësin

  JOQ Albania
  14.9K views
 • 3:25

  Shkon në televizion dhe rrëfen live: Kam vrarë të dashurën

  NOA
  108 views