Bes Kallaku fiton audicionet në spektaklin italian

NOA
0 views
Published on Feb 10, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:31

  Si do transformohet Piramida?, Veliaj e Rama: Një qendër gjigande e teknologjisë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:20

  Dështon kampioni bankar gjerman - S’ka shkrirje mes Deutsche Bank dhe Commerzbank

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:07

  “Kampioni europian i papunësisë” - Norma drejt 15% në Spanjë. Përfshihet në debatin politik

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:05

  Çfarë nuk shkon me bashkitë? - Ekspertët: Nuk ka mirëqenie, shumë larg konkurrentëve

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:29

  Proteste ne Shkoder, ja si po e presin Ramen

  Panorama
  135 views
 • 0:24

  Po zihej me të dashurin, gruaja i vë thikën në fyt vajzës trevjeçare: Hajde mbroje!

  JOQ Albania
  15 views
 • 0:25

  Macja rrethohet nga një tufë qensh, shihni si ju bën “spektakël”

  NOA
  176 views
 • 1:57

  Nuk e besonin ndjekësit në Instagram, 19-vjeçarja thërret ekspertin që të vërtetojë se i ka të pasmet “natyrale”

  JOQ Albania
  787 views
 • 3:41

  Detyrojnë pitonin katër metra ta vjellë gjelin që e kishte gëlltitur

  InfoKosova
  10 views
 • 0:08

  Publikon video, hera e parë për Encën

  NOA
  1.1K views
 • 2:04

  Ky është pasagjeri që pati idenë “gjeniale” për të hapur derën e avionit në 10,058 metra lartësi

  JOQ Albania
  2.4K views
 • 0:05

  Njihuni me vajzën e motit më seksi në botë

  NOA
  774 views
 • 0:20

  Dyshonte se i ishte pushtuar dhoma nga shpirtrat, nuk u beson syve kur sheh regjistrimin e kamerës

  JOQ Albania
  6.4K views
 • 1:37

  Protestuesit e opozitës përplasen me një shofer tek “Ish-Shqiponja”

  Panorama
  3.7K views
 • 0:10

  “Rama ik”, opozita bllokon 5 akset kyçe në vend, Basha marshon me banorët në Milot, Kryemadhi në Durrës

  Panorama
  200 views