Kërkime në minierën e Bulqizës për 3 minatorët kinezë

NOA
0 views
Published on Feb 8, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:42

  “Bild” publikon përgjime të reja, në biseda ish-ministri Damian Gjiknuri me Ymer Lalën

  NOA
  1 views
 • 3:40

  IGjAtmE1bemBYIHBsxUI_19_7f16ef27deeae621e4731734085e7d50_video_360p_converted

  NOA
  27 views
 • 0:25

  Njihuni me gruan që i rritet gjoksi në mënyrë të pakontrolluar, mister shkaqet

  NOA
  14 views
 • 0:13

  Britania goditet nga mijëra rrufe brenda natës, publikohen pamjet e rralla

  NOA
  20 views
 • 0:05

  Aksidenti në Fushë-Kosovë lëndohen tre persona

  InfoKosova
  10 views
 • 1:03

  Veliaj mungon ne ceremonine e diplomimit

  JOQ Albania
  223 views
 • 0:28

  Ana dhe Arta Kabashi

  InfoKosova
  60 views
 • 0:11

  Nuk ka më dyshime! Publikohet video, Jonida Maliqi në krahët e të dashurit të ri

  InfoKosova
  131 views
 • 4:21

  Situata në Delvinë

  Panorama
  650 views
 • 0:13

  Corovode video

  Panorama
  414 views
 • 0:11

  Publikohet videoja/ Jonida Maliqi kapet duke u puthur trup më trup me njërin prej binjakëve vlonjatë

  JOQ Albania
  27.3K views
 • 0:07

  aksident

  Panorama
  296 views
 • 0:13

  aksident

  Panorama
  334 views