Katër policë përdhunojnë me shkop gime një djalë të ri, dalin pamjet

NOA
0 views
Published on Feb 8, 2017
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 0:50

    E rëndë në Tiranë! Nëna dhe e moshuara godasin me thupër fëmijën, ai qan me të madhe

    JOQ Albania
    21.4K views
  • 0:42

    Pamje të frikshme! Momenti kur makina godet fuqishëm 2-vjeçarin

    NOA
    95 views
  • 0:14

    Pretendimi i Gripshit per penallti

    Panorama
    417 views
  • 0:35

    Sherri te Totenhemi

    Panorama
    1.1K views
  • 0:37

    Goli i Kallakut

    Panorama
    941 views
  • 1:08

    Bes Kallaku president pas 1 viti Stresi nuk e kursen batutën, plasin të qeshurat

    NOA
    6 views
  • 0:05

    Mucolli gol

    Panorama
    292 views
  • 0:12

    Predha e Taipit nga distanca

    Panorama
    298 views
  • 0:05

    Rasti i Lorenco Viles

    Panorama
    296 views
  • 0:40

    Pritja e Koliçit

    Panorama
    177 views
  • 0:12

    Gjuajtja e Hebajt

    Panorama
    296 views
  • 0:32

    Kallaku traversa

    Panorama
    301 views
  • 2:02

    Fieri s'pyet për Covid-19, tregtarja: Do e besoj kur të vdesë ndonjë në lagje

    JOQ Albania
    1.5K views
  • 0:34

    Goli i Ngose

    Panorama
    1.8K views
  • 0:10

    Cara

    Panorama
    557 views