Juventus fiton “derbin e Italisë” kundër Interit, “perla” e Cuadrados zgjidh ndeshjen /VIDEO

NOA
0 views
Published on Feb 5, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:00

  Seri vjedhjesh në bizneset në Tiranë, dy të arrestuar dhe dy në kërkim |Pamjet

  NOA
  1 views
 • 1:00

  Si u zbuluan adoleshentet hajdute

  Panorama
  64 views
 • 0:11

  Pas Durrësit, një tjetër objekt misterioz filmohet mbi qiellin e Tiranës në mes të ditës

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 2:9

  Tensione në Francë, protestuesit tentojnë të qëllojnë presidentin Macron me të shoqen në teatër

  JOQ Albania
  19 views
 • 0:03

  Kapja e te rrezikshmit ne Vlore, pas zjarrit me policine. Dalin pamjet

  Panorama
  1.3K views
 • 0:35

  Bardhi publikon videon: Arsyeja pse Rama është përgjegjësi kryesor për krimin në politikë

  NOA
  9 views
 • 0:35

  Cfare thoshte Rama per dekriminalizimin

  Panorama
  292 views
 • 0:44

  “Kam qarë kur pashë pamjet”/ 27-vjeçarja zhgënjehet nga shoqja e ngushtë, e kap “mat” duke i vjedhur paratë

  JOQ Albania
  2.1K views
 • 3:38

  “Shpejtësi vrastare!” Aksion gjatë natës në Tiranë-Durrës, në timon me 191 km/h

  NOA
  26 views
 • 1:23

  People are strange (Njerëzit janë të çuditshëm)

  In7.tv
  0 views
 • 1:44

  Goli i Sadikut i anuluar nga VAR

  Panorama
  3.2K views
 • 0:43

  Goli i Merveil

  Panorama
  454 views
 • 0:21

  Pamje tronditëse/ E kap prej veshi e i shkund kokën, mësuesi dhunon pa pikë turpi nxënësin

  JOQ Albania
  14.7K views
 • 3:25

  Shkon në televizion dhe rrëfen live: Kam vrarë të dashurën

  NOA
  108 views
 • 0:34

  Batha akullore

  Panorama
  1.8K views