Klandestini në Itali bëhet politikan, historia e emigrantit shqiptar |VIDEO

NOA
0 views
Published on Feb 2, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:33

  Trafikanët zbarkojnë gomonen në breg dhe zbrasin thasët me kanabis, habiten plazhistët

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:30

  Mbate lokalin hapur gjatë natës, shoqërohet në polici pronari i biznesit

  NOA
  38 views
 • 3:00

  Polici hero shpëton fëmijën e porsalindur, veproi si një mjek i vërtetë

  NOA
  0 views
 • 0:50

  video1

  JOQ Albania
  5.5K views
 • 0:21

  S’përmbahet çifti! Prekje në vende intime në plazhin e Zvërnecit, qytetari: Ka fëmijë dhe të moshuar!

  JOQ Albania
  8.9K views
 • 0:43

  maska manastirliu

  Panorama
  740 views
 • 0:06

  Kercet arma ne ish-Bllok

  JOQ Albania
  5.8K views
 • 0:35

  Ministrja franceze harron masken, hyn ne panik

  JOQ Albania
  1 views
 • 0:24

  Moderatores i bie dhembi ne transmetim live

  JOQ Albania
  13.0K views
 • 0:20

  Kapet peshkaqen gjigant ne Shengjin

  JOQ Albania
  4.1K views
 • 0:29

  Peshkaqen 100 kg ne Shengjin

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 0:13

  Festa e Teutes në dhomat e zhveshjes

  Panorama
  347 views
 • 0:16

  Goli i Rustem Hoxhës

  Panorama
  3.6K views
 • 0:18

  Goli i Dejvi Kapllanit

  Panorama
  3.2K views
 • 0:17

  Rasti i Mustës

  Panorama
  802 views