PAMJE SHOKUESE, BIE NGA KATI I 13-TË I NDËRTESËS DHE VDES NË VEND |VIDEO+18

NOA
3 views
Published on Feb 2, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  E shohim gjithmonë të kuruar deri në DETAJE, por e keni parë si duket Elita Rudi pa ''make up''? E shihni këtu!

  InfoKosova
  0 views
 • 1:50

  Shkoi të shihte koncertin, nëna lë djalin 1-vjeçar të mbyllur në makinë për tre orë

  JOQ Albania
  12 views
 • 1:01

  Ngeci në shkallën elektrike, vdes tragjikisht një fëmijë

  NOA
  19 views
 • 0:12

  Futbollisti brazilian i fiksuar pas këngës “Rio” të Ledrit, shikojeni çfarë ka bërë

  InfoKosova
  42 views
 • 0:10

  Vesa Luma

  InfoKosova
  177 views
 • 0:05

  Arbenita Ismajli

  InfoKosova
  25 views
 • 0:12

  Materialet zgjedhore shperndahen me makina ushtrie ne Gjirokaster

  JOQ Albania
  94 views
 • 0:27

  Banoret ankohen per koshat.mp4

  JOQ Albania
  164 views
 • 1:15

  Biznesi kerkon qe te zhvendose koshat prane pallatit.mp4

  JOQ Albania
  319 views
 • 0:15

  arilena ara

  InfoKosova
  74 views
 • 1:57

  Elefantët duket sikur qajnë të ngordhurin: Skenë e jashtëzakonshme

  NOA
  104 views
 • 0:16

  Topi bie në lumë, shihni çfarë bën qeni për të

  NOA
  352 views
 • 0:07

  Tiranë, gjendet një pistoletë pranë lumit Lana

  NOA
  91 views
 • 0:10

  Alina Boz

  InfoKosova
  160 views
 • 3:48

  Bylykbashi mesazh

  Panorama
  1 views