Kapshticë, 61 vjeçari kapet me 26 kg kanabis

NOA
0 views
Published on Feb 2, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:50

  E rëndë në Tiranë! Nëna dhe e moshuara godasin me thupër fëmijën, ai qan me të madhe

  JOQ Albania
  26.4K views
 • 0:42

  Pamje të frikshme! Momenti kur makina godet fuqishëm 2-vjeçarin

  NOA
  124 views
 • 0:14

  Pretendimi i Gripshit per penallti

  Panorama
  456 views
 • 0:35

  Sherri te Totenhemi

  Panorama
  1.3K views
 • 0:37

  Goli i Kallakut

  Panorama
  988 views
 • 1:08

  Bes Kallaku president pas 1 viti Stresi nuk e kursen batutën, plasin të qeshurat

  NOA
  7 views
 • 0:05

  Mucolli gol

  Panorama
  336 views
 • 0:12

  Predha e Taipit nga distanca

  Panorama
  307 views
 • 0:05

  Rasti i Lorenco Viles

  Panorama
  302 views
 • 0:40

  Pritja e Koliçit

  Panorama
  180 views
 • 0:12

  Gjuajtja e Hebajt

  Panorama
  306 views
 • 0:32

  Kallaku traversa

  Panorama
  306 views
 • 2:02

  Fieri s'pyet për Covid-19, tregtarja: Do e besoj kur të vdesë ndonjë në lagje

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:34

  Goli i Ngose

  Panorama
  2.0K views
 • 0:10

  Cara

  Panorama
  601 views