Doni të përdorni celularin tuaj në dush ose në vaskë, njihuni me smartfonin Rafre |VIDEO

NOA
0 views
Published on Jan 31, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:30

  Rumani

  Panorama
  129 views
 • 1:53

  Plas te Reali/ Isko ironizon me trajnerin Zidane, shokët shkrihen së qeshuri

  JOQ Albania
  63 views
 • 0:51

  ISKO

  Panorama
  349 views
 • 0:43

  Sakrifikon jetën për të mbrojtur të vegjlit, veprimi i rosës do t’ju lërë pa fjalë

  JOQ Albania
  4.4K views
 • 0:15

  Fotot u bënë virale por çfarë ndodhi në prapaskenat e Marina Vjollcës me kalin? I zbuloi gjoksin pasi i shkeli fustanin dhe …

  Panorama
  808 views
 • 3:01

  Nis riatdhesimi i fëmijëve shqiptarë nga kampi Al-Hol në Siri, dalin katër të parët

  NOA
  168 views
 • 3:01

  Gjysmë Hëna e Kuqe Siriane riatdheson femijet shqiptare nga kampi sirian

  Panorama
  427 views
 • 0:15

  Vajza e vogël e Ermal Fejzullahut hedh hapat e parë! Ja videoja e bukur që publikoi mami Ariana

  Panorama
  161 views
 • 0:57

  Pas pesë muajsh larg njëri-tjetrit, Maluma zgjedh ta surprizojë kështu nënën e tij (Video)

  Panorama
  59 views
 • 0:9

  Klaudia Pepa merr surprizen me te vecante per datelindje

  News31
  30 views
 • 0:16

  Tirana në kaos, qytetarët të dëshpëruar nga trafiku kilometrik: Jemi bllokuar, do zgjasë 4 muaj!

  JOQ Albania
  549 views
 • 0:11

  Goli i Kulusevskit

  Panorama
  328 views
 • 0:16

  Goli i Favlli

  Panorama
  403 views
 • 0:17

  Goli i anuluar i Moratës

  Panorama
  425 views
 • 1:57

  “Shëndetësia, dështim i Ramës”/ PD publikon videon: E vërteta e qytetarit që humbi jetën duke kërkuar një...

  Panorama
  392 views