Incident i rëndë në kampionatin italian, tifozi pështyn kapitenin dhe gruan e tij

JOQ Albania
0 views
Published on Jan 30, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:43

  Manastirliu publikon video e prof. Silva Balës: Drejtohuni pa vonesë në spital kur mjeku i familjes ja u rekomandon këtë

  Panorama
  15 views
 • 0:19

  Nga mesi i fushës, futbollisti anglez shënon golin e javës në Europa League

  JOQ Albania
  76 views
 • 0:08

  Aurela Hoxha “çmend” rrjetin, shfaqet seksi dhe shumë provokuese teksa pozon për markën me famë botërore

  Panorama
  0 views
 • 0:05

  Makina e shkatërruar plotësisht! 30-vjeçari nga Durrësi humbi jetën pasi u përplas me shtyllën

  JOQ Albania
  2.4K views
 • 0:12

  GOLI I TRETE I MILANIT

  Panorama
  255 views
 • 0:08

  diaz gol

  Panorama
  303 views
 • 0:11

  krunic gol

  Panorama
  327 views
 • 0:13

  kumbulla gol

  Panorama
  6.5K views
 • 0:06

  ABAZAJ

  Panorama
  847 views
 • 1:41

  Big Brother i tensionuar në Serbi, sherr dhe rrahje. Policia detyrohet të ndërhyjë

  NOA
  637 views
 • 0:9

  “Na qepen dhe thonë duam peshk”- Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Do digjesh në tiganin e shqiptarëve për shkak të...

  Panorama
  117 views
 • 0:11

  Pësoi ndryshim drastik nga rënia në peshë, Fifi zbulon masën e belit që ka tani

  Panorama
  149 views
 • 0:04

  Pritja perfekte e Nojerit

  Panorama
  8.2K views
 • 1:17

  Kaos i madh nga reshjet e shiut, Greqia nën ujë

  JOQ Albania
  333 views
 • 2:04

  Kaos i madh nga reshjet e shiut, Greqia nën ujë

  JOQ Albania
  496 views