Pamje spektakolare në Dubai nëpërmjet një projekti drite |VIDEO

NOA
1 views
Published on Jan 28, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:9

  Penalltia e pritur nga Koliçi dhe goli i Prognit

  Panorama
  0 views
 • 0:42

  Supergoli i Gripshit me Ballkanin

  Panorama
  6 views
 • 0:22

  Uolves-Njukastëll 1-1 (Golat)

  Panorama
  65 views
 • 0:15

  Ndërhyrje kung fu në organin gjenital

  Panorama
  175 views
 • 0:31

  Asisti dhe goli i dytë personal i Bernard Berishës

  Panorama
  339 views
 • 0:18

  Goli i Bernerd Berishës me Akhmat Groznin

  Panorama
  290 views
 • 0:46

  Vitese-PSV 2-1 (Broja titullar)

  Panorama
  226 views
 • 0:42

  Debutimi i Dean Licos te Askoli

  Panorama
  485 views
 • 0:44

  Benevento Napoli 1-2

  Panorama
  30 views
 • 0:17

  Konte e zevendesoi, Lautaro terbohet

  Panorama
  709 views
 • 0:07

  Abazaj gol

  Panorama
  702 views
 • 0:43

  PD publikon katër hapa urgjentë, Basha: Në ndihmë të shëndetësisë dhe shqiptarëve

  NOA
  6 views
 • 0:34

  GJASULA

  Panorama
  3.6K views
 • 0:47

  Sërish përmbytje në Durrës, mjaftuan pak minuta shi

  NOA
  20 views
 • 0:15

  E ka marrë malli për Stresin? Videoja që Keisi publikoi flet vetë

  Panorama
  366 views