Policia prish pazarin e drogës, “Koordinimi” prangos 6 persona, sekuestrohet 425 kg kanabis

NOA
34 views
Published on Jan 27, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:43

  E veçantë/ Vë jetën në rrezik për t’i propozuar për martesë, shikoni reagimin e të dashurës

  JOQ Albania
  185 views
 • 7:13

  Pamjet e frikshme te termetit ne Turqi/ Rruget mbushen me uje, 100-dra qytetare nen rrenoja

  Panorama
  38 views
 • 0:14

  Duartrokitje dhe brohoritje/ Momentet emocionuese kur një vajzë nxirret nga rrënojat në Izmir

  Panorama
  2.5K views
 • 0:38

  Djali i shpeton lekundjeve te termetit ne Turqi

  News31
  58 views
 • 0:20

  Termeti ne Truqi, shembet pallati

  News31
  65 views
 • 0:06

  Termeti ne Turqi, lekundet pallati

  News31
  76 views
 • 0:27

  Tërmeti i fuqishëm në Turqi, lëkundjet u ndien deri në Athinë. Eksperti: Pritet cunam i dytë

  Panorama
  2.5K views
 • 0:28

  Tërmeti në Turqi/ Njerëzit ulërasin në rrugë të tmerruar, shkatërrime të shumta dhe dëme kolosale

  JOQ Albania
  5.6K views
 • 0:20

  Pamje të frikshme/ Shikoni momentet kur tërmeti shemb një pallat në Izmir, një djalë ndien lëkundjen, nis të bërtasë dhe...

  Panorama
  6.6K views
 • 0:38

  Tmerri i termetit në Turqi, shikoni sa kohe zgjati lekundja sizmike

  Panorama
  5.4K views
 • 2:36

  Tërmet i fuqishëm në Turqi, lëkundjet janë ndjerë deri në Athinë. Ja sa ishte magnituda (SHIKONI PAMJET)

  Panorama
  2.6K views
 • 0:05

  Goli i Kuros

  Panorama
  276 views
 • 3:22

  Gruaja humb çdo kontakt me burrin e shtruar tek Infektivi: Nuk ma hap njeri telefonin, është bërë si burg

  JOQ Albania
  348 views
 • 1:49

  Rama nxjerr video montazhin dhe ironizon: Jepja Lulit e merr Monikën megjithë Ilirin

  Panorama
  637 views
 • 2:41

  "Obobo, tërmet i thashë gruas", flet vlonjati që i vendosen tritol në 3 të natës: Kasap kam punuar!

  JOQ Albania
  149 views