"Big Market" tallet me blerësit, ofron ulje për produktet e skaduara

JOQ Albania
4 views
Published on Jan 25, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:04

  Penalltia qe nuk u dha per Bajramin

  Panorama
  1.7K views
 • 0:39

  Publikohen pamjet, ja momenti kur Albin Kurti mbërrin në banesën e tij pas marrjes së kërcënimeve

  Panorama
  1.4K views
 • 0:04

  Goli i Dimarko

  Panorama
  183 views
 • 0:03

  Goli i D'Ambrosio

  Panorama
  284 views
 • 0:30

  Goli i Lopez

  Panorama
  839 views
 • 0:15

  Goli i MekKeni

  Panorama
  471 views
 • 0:54

  Goli I Asanit

  Panorama
  227 views
 • 0:14

  Goli i Falkaos

  Panorama
  757 views
 • 0:50

  Goli i Fratesi ndaj Juventusit

  Panorama
  663 views
 • 0:23

  Sherr mes gjimnazistëve në Durrës, shkelma dhe grushta kokës

  JOQ Albania
  2.1K views
 • 0:10

  Ndërhyrja e tifozit ndaj futbollistit kundërshtar

  Panorama
  1.4K views
 • 0:57

  Goli i Hamez Rodrigez

  Panorama
  355 views
 • 0:16

  Goli i Zhiru

  Panorama
  1.1K views
 • 0:49

  Helmimi nga uji, Grida Duma: Vuajtjet e krutanëve janë përgjegjësi e shkaktarëve të qeverisjes

  Panorama
  57 views
 • 1:22

  Me kapuç dhe rroba sportive/ Momenti kur grabitësi hyn në shtëpinë e Nazmi Çangut, i vëllai: Kanë qenë 6 persona

  JOQ Albania
  584 views