Grushtë mes faturinos dhe qytetarit në Tiranë |VIDEO

NOA
0 views
Published on Jan 24, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:52

  Shoqërohet ‘krimineli’ i radhës! Policia fut me forcë në makinë të riun, qytetarët: Ishte pa maskë!

  JOQ Albania
  25 views
 • 0:13

  Këngëtarja e njohur konfirmon ndarjen nga aktori në mënyrën më të pazakontë! Publikon videon duke bërë “twerk”

  Panorama
  85 views
 • 1:07

  PD i përgjigjet Ramës: I vetmi “investim” për kuksianët këto 7 vjet ka qenë trau me pagesë në Rrugën e Kombit

  Panorama
  36 views
 • 1:04

  Aeroporti i Kukësit, Rama nxjerr pamjet nga kantieri një ditë pasi...(video)

  Panorama
  259 views
 • 1:04

  ‘Golfi’ humb kontrollin dhe del nga rruga në autostradën Tiranë-Durrës, shoferja ende brenda makinës

  JOQ Albania
  1.0K views
 • 2:00

  Altin Goxhaj tall policët: Nuk mbaj maskë, është shkelje e të drejtave, më vini gjobën se s’kam kohë!

  JOQ Albania
  1.9K views
 • 0:12

  lukaku goli i dyte

  Panorama
  471 views
 • 0:06

  goli dyte mynshenglabah

  Panorama
  486 views
 • 0:19

  mynshenglabah gol

  Panorama
  319 views
 • 0:19

  LUKAKU GOL

  Panorama
  456 views
 • 0:20

  bajerni goli i dyte

  Panorama
  652 views
 • 0:19

  AUTOGOL AJAKS

  Panorama
  467 views
 • 0:20

  koman gol

  Panorama
  637 views
 • 0:28

  “Ordineri u bë modeli në politikën e Ramës”- Ervin Salianji i përgjigjet Kryeministrit: Nuk i ofron dot asnjë model tjetër Shqipërisë, antimodeli yt do të...

  Panorama
  135 views