Ndodh në mes të Tiranës, shoferi dhe polici debatojnë për dritat. Kush ka të drejtë?

JOQ Albania
9 views
Published on Jan 24, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:30

  Aksident i katërfishtë në Elbasan, shpëtojnë mrekullisht shoferët. Pamjet nga vendi i ngjarjes

  Panorama
  37 views
 • 0:15

  Goditja ndaj Saliu

  Panorama
  684 views
 • 0:13

  Festa e futbollisteve te Tiranes pas fitores

  Panorama
  664 views
 • 0:49

  Eduard Kuçi dhe Iriada Shahollari përjashtohen nga “Për’puthen”! Çfarë bënë ish-konkurrentët që të merrej ky vendim?

  Panorama
  212 views
 • 0:15

  Faulli i Saliu ndaj Totre

  Panorama
  555 views
 • 0:11

  Rasti i Ngo

  Panorama
  553 views
 • 0:16

  Hedhje sendesh gjate derbit

  Panorama
  1.5K views
 • 1:49

  Sherri i lojtareve te Tiranes me Partizanin

  Panorama
  956 views
 • 0:38

  goli me penallti i Tiranes

  Panorama
  4.1K views
 • 0:16

  Hamitaj kontrollon me VAR

  Panorama
  1.7K views
 • 0:17

  Rasti i Filipovic

  Panorama
  670 views
 • 1:45

  Pamje që na kishin munguar/ Derbi Tirana-Partizani, atmosferë elektrizuese në “Air Albania”

  Panorama
  399 views
 • 0:30

  Tentativat radhazi te Tiranes

  Panorama
  839 views
 • 0:10

  Gjuajtja e Muratajt

  Panorama
  378 views
 • 0:32

  Momenti kur tifozet hedhin flakadane ne fushe

  Panorama
  2.8K views