Makina përplas për vdekje një grua në “Vasil Shanto”, dëshmitari në vendngjarje: Shoferi mund të binte në Lanë

JOQ Albania
1 views
Published on Jan 24, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:22

  Uolves-Njukastëll 1-1 (Golat)

  Panorama
  27 views
 • 0:15

  Ndërhyrje kung fu në organin gjenital

  Panorama
  121 views
 • 0:31

  Asisti dhe goli i dytë personal i Bernard Berishës

  Panorama
  288 views
 • 0:18

  Goli i Bernerd Berishës me Akhmat Groznin

  Panorama
  244 views
 • 0:46

  Vitese-PSV 2-1 (Broja titullar)

  Panorama
  203 views
 • 0:42

  Debutimi i Dean Licos te Askoli

  Panorama
  449 views
 • 0:44

  Benevento Napoli 1-2

  Panorama
  28 views
 • 0:17

  Konte e zevendesoi, Lautaro terbohet

  Panorama
  650 views
 • 0:07

  Abazaj gol

  Panorama
  631 views
 • 0:43

  PD publikon katër hapa urgjentë, Basha: Në ndihmë të shëndetësisë dhe shqiptarëve

  NOA
  6 views
 • 0:34

  GJASULA

  Panorama
  3.5K views
 • 0:47

  Sërish përmbytje në Durrës, mjaftuan pak minuta shi

  NOA
  20 views
 • 0:15

  E ka marrë malli për Stresin? Videoja që Keisi publikoi flet vetë

  Panorama
  359 views
 • 0:07

  Pas lindjes së Diellit, Eduart Grishaj i bën dhuratën më të veçantë Arbana Osmanit

  Panorama
  543 views
 • 0:49

  Arrestohen dy persona në Rinas, tentuan të korruptonin policët

  NOA
  10 views