Njihuni me babain më të përkushtuar në botë |VIDEO

NOA
0 views
Published on Jan 23, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:33

  "Gruaja 50-vjeçe bën kështu gjestesh", plas keq sherri në BBV: Monika i gjuan Fifit me mandarinë

  JOQ Albania
  153 views
 • 1:38

  Çfarë po ndodh? Monika Lubonja i gjuan Fifit me mandarinë, këngëtarja i kthehet me shkop: Gruaja 50 vjeç bën...

  Panorama
  62 views
 • 1:55

  “Skuthe! Qepe gojën!”/ Plas debati mes Palomës dhe Sheila Haxhirajt! Këngëtarja: Ti e shet veten për...

  Panorama
  452 views
 • 0:54

  Puthja e Borës me Donaldin prek Arbër Hajdarin

  JOQ Albania
  20 views
 • 1:32

  Goli i Dibala

  Panorama
  1.9K views
 • 0:16

  Gjuajtja e Dibala

  Panorama
  986 views
 • 0:20

  Rasti i Perisic

  Panorama
  757 views
 • 0:58

  Dhunohet nga Policia e Lushnjes një qytetar nga Elbasani, tregtar fruta perimesh

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 0:10

  Kartoni i kuq i Spaletit

  Panorama
  889 views
 • 0:28

  Goli i Xhekos

  Panorama
  1.9K views
 • 0:35

  Rasti i pare i Juventusit

  Panorama
  903 views
 • 0:19

  Sulmi ndaj makines se Kuman

  Panorama
  1.4K views
 • 0:43

  Goli i Mucit

  Panorama
  7.7K views
 • 0:52

  Murinjo ndeshkohet me te kuq

  Panorama
  540 views
 • 0:44

  Lojtaret e Romes perplasen me shtyllen

  Panorama
  0 views