Pyet në servis për pjesë këmbimi, por përfiton diçka që nuk e priste kurrë

JOQ Albania
0 views
Published on Jan 20, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Pësoi ndryshim drastik nga rënia në peshë, Fifi zbulon masën e belit që ka tani

  Panorama
  0 views
 • 0:04

  Pritja perfekte e Nojerit

  Panorama
  2.0K views
 • 1:17

  Kaos i madh nga reshjet e shiut, Greqia nën ujë

  JOQ Albania
  212 views
 • 2:04

  Kaos i madh nga reshjet e shiut, Greqia nën ujë

  JOQ Albania
  303 views
 • 0:52

  Shoqërohet ‘krimineli’ i radhës! Policia fut me forcë në makinë të riun, qytetarët: Ishte pa maskë!

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 0:13

  Këngëtarja e njohur konfirmon ndarjen nga aktori në mënyrën më të pazakontë! Publikon videon duke bërë “twerk”

  Panorama
  195 views
 • 1:07

  PD i përgjigjet Ramës: I vetmi “investim” për kuksianët këto 7 vjet ka qenë trau me pagesë në Rrugën e Kombit

  Panorama
  41 views
 • 1:04

  Aeroporti i Kukësit, Rama nxjerr pamjet nga kantieri një ditë pasi...(video)

  Panorama
  314 views
 • 1:04

  ‘Golfi’ humb kontrollin dhe del nga rruga në autostradën Tiranë-Durrës, shoferja ende brenda makinës

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 2:00

  Altin Goxhaj tall policët: Nuk mbaj maskë, është shkelje e të drejtave, më vini gjobën se s’kam kohë!

  JOQ Albania
  2.5K views
 • 0:12

  lukaku goli i dyte

  Panorama
  507 views
 • 0:06

  goli dyte mynshenglabah

  Panorama
  517 views
 • 0:19

  mynshenglabah gol

  Panorama
  330 views
 • 0:19

  LUKAKU GOL

  Panorama
  475 views