E lodhur nga fjalët se ka ndërhyrë në fytyrë, përgjigja që jep Xhensila Myrtezaj

NOA
0 views
Published on Jan 18, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:38

  ISCO

  Real Madrid C.F. - Albania
  65 views
 • 1:00

  Alba Hoxha ngre këmbën

  Gazeta Online
  14 views
 • 0:35

  Isco nxjerr zogun

  Gazeta Online
  54 views
 • 0:17

  Goli i Ronaldos kunder Marokut

  Real Madrid C.F. - Albania
  29 views
 • 0:22

  Krijon iluzion optik të mahnitshëm, duke përdorur editimin që nuk vërehet hiq

  InfoKosova
  18 views
 • 0:13

  Isko

  Panorama
  1.5K views
 • 0:42

  Pronarja “zhduket” reagimi i qenit të shkrin së qeshuri

  NOA
  31 views
 • 1:06

  Pamjet virale, miqësia e pazakontë mes qenit dhe delfinit

  NOA
  43 views
 • 1:44

  KANADAJA LEGALIZON MARJUANËN, VENDI I DYTË NË BOTE DHE I PARI I G7-ËS

  Zjarr TV
  7 views
 • 1:10

  RAPORTON LAJMIN PËR FËMIJËT REFUGJATË, PREZANTUESJA SHPËRTHEN NË LOT

  Zjarr TV
  27 views
 • 0:30

  Burri në altar me gruan, e dashura i shkon e veshur si nuse, ja çfarë ndodh

  NOA
  95 views
 • 0:04

  Aksident i rëndë në Tiranë, burri lahet në gjak pranë QSUT-së

  Jeta osh qef
  14.1K views
 • 0:54

  Ermal Mamaqi

  Kosovarja
  78 views
 • 1:00

  Alba Hoxha

  Kosovarja
  332 views