Kontrolle në lokale dhe makina në Durrës, 18 të shoqëruar

NOA
0 views
Published on Jan 17, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:19

  Tiranë/ Policët iu afruan t’i vendosnin gjobë për maskën, burri shtrihet në mes të rrugës

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:48

  Ekskluzive/ U kapën për motive banale, momenti kur 20-vjeçari plagosi Spartak Beqaraj në zonën e Astirit

  JOQ Albania
  26 views
 • 0:49

  Çmendet gruaja, kollitet qëllimisht mbi pasagjerët: Uroj të vdisni të gjithë!

  JOQ Albania
  87 views
 • 1:11

  E “dëbuan” nga avioni se nuk pranonte të mbante maskë, gruaja që u kollitej pasagjerëve në fytyrë: Shpresoj të vdisni

  Panorama
  1 views
 • 2:34

  Shkoi për të pastruar garazhin, pitoni gjigant iu mbështoll rreth këmbës

  NOA
  80 views
 • 1:26

  Përballja me Partizanin e Beogradit para 3 viteve, te Skënderbeu bëhen nostalgjikë. Kur Jashanica vlerësohej nga UEFA...

  Panorama
  432 views
 • 0:08

  PAMJE TË RËNDA/ I shtrirë në rrugë dhe i mbuluar me gjak, përplaset për vdekje i moshuari! Shoferi largohet

  JOQ Albania
  4.4K views
 • 0:08

  INSTA_76

  JOQ Albania
  1 views
 • 1:13

  Manastirliu publikon videomesazhin e prof. Kalos

  Panorama
  37 views
 • 0:07

  Ekskluzive/Aksident në Tiranë, makina përplas vajzën 8-vjeçare, ende nuk dihet gjendja e saj

  JOQ Albania
  38 views
 • 0:46

  Higuain “çmendet” në MLS, kamerat në fundin e ndeshjes e nxjerrin zbuluar

  Panorama
  267 views
 • 1:32

  Policët gjobisin qyetarët brenda makinës, drejtuesi i mjetit: Të dy jemi me maska, s’e kuptoj çfarë maske duan?!

  JOQ Albania
  49 views
 • 0:33

  Portieri “kasap” në Premier League, para dy vitesh dëmtoi njësoj edhe yllin e Tottenhamit

  JOQ Albania
  180 views
 • 0:14

  Enca publikon pamjet nga festa gjigante e 25-vjetorit të lindjes

  Panorama
  638 views
 • 0:10

  Feston sot 25-vjetorin e lindjes, Enca publikon pamjet nga festa gjigante

  Panorama
  635 views