Torino dhe Milan ndahen në paqe, barazojnë 2-2 në përballjen mes tyre |VIDEO

NOA
0 views
Published on Jan 16, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:20

  Goli i Bardhit

  Panorama
  46 views
 • 1:00

  “Për popullin, me popullin!”- Bardhi: Slogan i rrezikshëm, grackë ku shqiptarët nuk bien më. Ja thirrja që ka për qytetarët

  Panorama
  8 views
 • 0:20

  Goli i Gentian Muçes me Prishtinën

  Panorama
  390 views
 • 2:30

  Si të mbron maska nga koronavirusi, a ndikon materiali i saj? Ja çfarë ka zbuluar studimi i fundit

  Panorama
  491 views
 • 0:36

  Tërmeti i fortë shkund Islandën, deputetët në parlament frikësohen nga tronditjet

  JOQ Albania
  607 views
 • 0:22

  Tërmeti i fortë shkund Islandën, deputetët në parlament frikësohen nga tronditjet

  JOQ Albania
  713 views
 • 0:15

  Ekskluzive/ Aksident i rëndë në Yzberisht, motori përplas për vdekje 70-vjeçaren

  JOQ Albania
  7.6K views
 • 1:16

  Policia hungareze sekuestron një sasi të madhe droge brenda specave të nisur nga Kosova

  Panorama
  280 views
 • 0:10

  Nuk respektuan masat mbrojtëse kundër COVID-19, pronarët e lokaleve të natës zhvendosin klientët nëpër bodrume

  GlobNews
  6 views
 • 0:11

  imobile gol

  Panorama
  568 views
 • 0:19

  Goli i Morates

  Panorama
  732 views
 • 0:03

  Sherr për motive banale mes 17-vjeçareve, qytetari: U zunë për të dashurit!

  JOQ Albania
  31.8K views
 • 0:03

  Sherr për motive banale mes 17-vjeçareve, qytetari: U zunë për të dashurit!

  JOQ Albania
  17 views
 • 2:50

  I infektuar me koronavirus, ndjek dasmën e djalit nga dritarja e spitalit

  NOA
  75 views
 • 1:00

  “Uroj që të vdisni të gjithë”, pasagjerja në avion kullitet përpara të tjerëve

  NOA
  78 views