Ky është njeriu më me fat i vitit 2017, fiton në ruletë 3.5 milionë dollarë

NOA
0 views
Published on Jan 15, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:13

  Nora merr për ditëlindje surprizën më të bukur nga Roberti dhe e bija

  NOA
  66 views
 • 1:36

  Talenti shqiptar bën 198 zhonglime me topin e tenisit

  Panorama
  909 views
 • 2:26

  1000 pasagjerë përjetojnë tmerr në det, shihni si shkundet anija gjigante1

  SHQIPERIA IME
  6.1K views
 • 0:34

  1000 pasagjerë përjetojnë tmerr në det, shihni si shkundet anija gjigante

  SHQIPERIA IME
  11.6K views
 • 0:18

  Pasaporta shqiptare

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 0:14

  Pasaporta greke

  JOQ Albania
  781 views
 • 0:37

  KOSOVA STERVITJE

  Gazeta Flash24
  17 views
 • 2:45

  Këngëtarja e njohur filmohet e dehur me mikeshën e saj

  NOA
  344 views
 • 0:44

  Pas zyrtarizimit si kandidat, Ansambli "Bashkimi" i këndon Veliajt

  Panorama
  298 views
 • 0:40

  Pirlo shënon golin e vitit, shikoni çfarë bën në moshën 39-vjeçare

  SHQIPERIA IME
  2.1K views
 • 0:9

  Vojvoda, Zenelit: “Ruaju Arbër se 10 sekonda me të humb koncentrimi…”

  InfoKosova
  72 views
 • 0:08

  Ronaldo: Do you have Juventus shirt?

  VIDEOS
  5 views
 • 1:59

  E pyesin se si është jeta e saj seksuale

  InfoKosova
  57 views