Gruas i vjen në majë të hundës në Paskuqan, i kthehet Xhelal Mziut: Boll më! S’jemi...

Jeta osh qef
0 views
Published on Jan 14, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:12

  Trevjeçarja impresionon me interpretimin e kolonës zanore të filmit "Sirena e vogël"

  NOA
  0 views
 • 0:19

  ️ UEFA Nations League France vs Germany T. Kroos GOAL 14

  Panorama
  16 views
 • 0:31

  Koha e drekës, momenti dramatik kur gruaja bie në akuariumin plot me peshkaqenë

  Jeta osh qef
  427 views
 • 0:57

  estonia goli dyte

  Panorama
  135 views
 • 1:14

  seferi goli i dyte vs estonia

  Panorama
  391 views
 • 0:49

  penalltie e humbur e estonise

  Panorama
  201 views
 • 0:54

  gol estonia

  Panorama
  132 views
 • 3:26

  Partizani volej

  Panorama
  144 views
 • 2:17

  Ngacmon qenin e rrugëve dhe më pas i sul pitbullin, i riu nga Kamza “del nga binarët”

  Jeta osh qef
  6.2K views
 • 0:50

  seferi gol estoni shqiperi

  Panorama
  477 views
 • 0:31

  Gruaja bie në rezervuarin e ushqimit të peshkaqenëve, dy grabitqarë ndodheshin aty

  NOA
  99 views
 • 0:05

  Iva Aliko lakuriq

  Jeta osh qef
  22.9K views
 • 0:31

  Kinezja bie në akuariumin e peshkaqenëve, shpëtoi mrekullisht edhe pse qëndroi në ujë për 60 sekonda

  InfoKosova
  73 views
 • 0:28

  Ndihmohet të shënonte kosh, motra e vogël inkurajohet nga vëllai: “Ti je e fortë”

  InfoKosova
  34 views