Çudira nga Tirana/ Autobusi ngel në mes të rrugës dhe ja zgjidhja që gjen

Jeta osh qef
0 views
Published on Jan 12, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:23

  Media Lige Video

  InfoKosova
  5 views
 • 0:22

  Video e publikuar nga Xhafa, Rama flet per punen e Tahirit si minister

  NOA
  12 views
 • 0:16

  Goli i Cikalleshit

  Panorama
  167 views
 • 0:29

  1,000 persona mund të ishin vrarë, si u parandalua tragjedia më e madhe ajrore në histori

  Jeta osh qef
  147 views
 • 0:11

  Në orët e vona, Dafina ‘ndezi’ rrjetin me ‘twerk’ në kuzhinë

  InfoKosova
  222 views
 • 0:17

  Ra nga kati i 27-të teksa bënte selfie, kjo është e reja që la dy fëmijë jetimë

  Jeta osh qef
  326 views
 • 0:30

  Pamje që të fusin të dridhurat, filmohet fantazma famëkeqe e quajtur “fëmija me një këmbë”

  Jeta osh qef
  980 views
 • 2:14

  Monopolizimi i lojerave te fatit

  Zjarr TV
  14 views
 • 0:59

  Autobusi i shkollës thyen rrethimin, përfundon në pishinë

  NOA
  33 views
 • 0:39

  Rrezikon të ulet në pistën e gabuar, manovra e pilotit shmang aksidentin

  NOA
  69 views
 • 0:19

  Kamerat kapin një veprim të çuditshëm të Gareth Bale

  Real Madrid C.F. - Albania
  13 views
 • 0:16

  Nuk mjafton loja e mirë, Shqipëria pëson humbje me 2 gola në Izrael

  NOA
  61 views
 • 1:00

  saba goli i dyte izraeli

  Panorama
  578 views
 • 0:33

  pret strakosha

  Panorama
  387 views
 • 0:32

  Vishet si murgeshë, ofendimet "lumë" për moderatoren shqiptare

  NOA
  110 views