Acari, probleme me ujin dhe dritat në Tiranë

NOA
0 views
Published on Jan 11, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:10

  Roma gjendet midis kaosit/ Qytetarët përplasje me policinë

  JOQ Albania
  0 views
 • 1:15

  Pas largimit nga “Portokalli”, zbulohet televizioni në të cilin do ta shohim Xhemi Shehun

  Panorama
  0 views
 • 0:18

  Goli i Kasemiros

  Panorama
  300 views
 • 0:12

  Goli i dyte i Zhoao Feliks

  Panorama
  156 views
 • 0:12

  Goli i Karim Benzema

  Panorama
  226 views
 • 0:18

  Goli i dyte i Portos

  Panorama
  69 views
 • 0:14

  Goli i dyte i Mançester Sitit ndaj Marsejës

  Panorama
  62 views
 • 0:18

  Goli i Zhoao Feliks ndaj Salcburg

  Panorama
  146 views
 • 0:15

  Goli i dyte i Duvan Zapata ndaj Ajaks

  Panorama
  124 views
 • 0:18

  Goli i dyte i Turam ndaj Realit

  Panorama
  211 views
 • 0:15

  Goli i mesfushorit Jota me Liverpulin

  Panorama
  115 views
 • 0:16

  Goli i Duvan Zapatës, Atalanta-Ajaks

  Panorama
  128 views
 • 0:17

  Goli i Mergim Berishes ndaj Atletiko Madrid

  Panorama
  236 views
 • 0:10

  Goli i barazimit te Salcburgut ndaj Atletiko Madrid

  Panorama
  195 views
 • 0:17

  Goli i dyte i Ajaksit ndaj Atalantes

  Panorama
  210 views