Deklarata për shtyp e Ministres Gjermeni, pas mbledhjes së Qeverisë

NOA
0 views
Published on Jan 11, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:16

  Policia hungareze sekuestron një sasi të madhe droge brenda specave të nisur nga Kosova

  Panorama
  60 views
 • 0:10

  Nuk respektuan masat mbrojtëse kundër COVID-19, pronarët e lokaleve të natës zhvendosin klientët nëpër bodrume

  GlobNews
  0 views
 • 0:11

  imobile gol

  Panorama
  330 views
 • 0:19

  Goli i Morates

  Panorama
  520 views
 • 0:03

  Sherr për motive banale mes 17-vjeçareve, qytetari: U zunë për të dashurit!

  JOQ Albania
  17.9K views
 • 0:03

  Sherr për motive banale mes 17-vjeçareve, qytetari: U zunë për të dashurit!

  JOQ Albania
  12 views
 • 2:50

  I infektuar me koronavirus, ndjek dasmën e djalit nga dritarja e spitalit

  NOA
  61 views
 • 1:00

  “Uroj që të vdisni të gjithë”, pasagjerja në avion kullitet përpara të tjerëve

  NOA
  54 views
 • 0:43

  “Lëkët duhet të shkojnë për shqiptarët”- Basha akuzon Ramën: Ka çuar në kolaps shëndetësinë. Ja propozimet e PD

  Panorama
  2 views
 • 3:10

  Prekëse/ Vuante nga kanceri në tru, i riu martohet 30 orë para se të ndërrojë jetë

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 0:21

  Kushte skandaloze në Spitalin e Gjirokastrës, pacienti filmohet duke mbajtur vetë serumin në dorë

  JOQ Albania
  273 views
 • 0:25

  Reagimi i Bruno Fernandes

  Panorama
  224 views
 • 0:16

  Rrënohet sërish “Astiri”, fadromat shembin edhe 20 banesa

  JOQ Albania
  189 views
 • 0:35

  Grevistja e Ballshit: I kërkojmë ndjesë Kryemadhit, zonja që e sulmoi nuk ishte fare në takim

  NOA
  88 views
 • 0:24

  “Të djegin të vërtetat që artikuloj ndaj teje”- Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Gratë grevistë nuk janë mish për top. Bëji nder familjes tënde dhe...

  Panorama
  132 views