Mamaja e ndalon të luajë lojëra në celular, djali i llastuar i kthehet me shkelma fytyrës |VIDEO

NOA
0 views
Published on Jan 10, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:35

  Isco nxjerr zogun

  Gazeta Online
  3 views
 • 0:17

  Goli i Ronaldos kunder Marokut

  Real Madrid C.F. - Albania
  14 views
 • 0:22

  Krijon iluzion optik të mahnitshëm, duke përdorur editimin që nuk vërehet hiq

  InfoKosova
  15 views
 • 0:13

  Isko

  Panorama
  978 views
 • 0:42

  Pronarja “zhduket” reagimi i qenit të shkrin së qeshuri

  NOA
  25 views
 • 1:06

  Pamjet virale, miqësia e pazakontë mes qenit dhe delfinit

  NOA
  38 views
 • 1:44

  KANADAJA LEGALIZON MARJUANËN, VENDI I DYTË NË BOTE DHE I PARI I G7-ËS

  Zjarr TV
  6 views
 • 1:10

  RAPORTON LAJMIN PËR FËMIJËT REFUGJATË, PREZANTUESJA SHPËRTHEN NË LOT

  Zjarr TV
  22 views
 • 0:30

  Burri në altar me gruan, e dashura i shkon e veshur si nuse, ja çfarë ndodh

  NOA
  90 views
 • 0:04

  Aksident i rëndë në Tiranë, burri lahet në gjak pranë QSUT-së

  Jeta osh qef
  12.8K views
 • 0:54

  Ermal Mamaqi

  Kosovarja
  69 views
 • 1:00

  Alba Hoxha

  Kosovarja
  289 views
 • 1:00

  Ky prezantim i Alba Hoxhës do ju lërë pa fjalë, s'duhet humbur

  InfoKosova
  876 views
 • 0:17

  Shkoi për të bërë foto, ra nga ujvara dhe vdiq

  NOA
  153 views