Djalin e trajtojnë si kafshë në Shkodër, ulet me katër gjymtyrë dhe e detyrojnë të...

JOQ Albania
1 views
Published on Jan 9, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:04

  Penalltia qe nuk u dha per Bajramin

  Panorama
  2.0K views
 • 0:39

  Publikohen pamjet, ja momenti kur Albin Kurti mbërrin në banesën e tij pas marrjes së kërcënimeve

  Panorama
  1.4K views
 • 0:04

  Goli i Dimarko

  Panorama
  200 views
 • 0:03

  Goli i D'Ambrosio

  Panorama
  301 views
 • 0:30

  Goli i Lopez

  Panorama
  867 views
 • 0:15

  Goli i MekKeni

  Panorama
  491 views
 • 0:54

  Goli I Asanit

  Panorama
  235 views
 • 0:14

  Goli i Falkaos

  Panorama
  796 views
 • 0:50

  Goli i Fratesi ndaj Juventusit

  Panorama
  681 views
 • 0:23

  Sherr mes gjimnazistëve në Durrës, shkelma dhe grushta kokës

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 0:10

  Ndërhyrja e tifozit ndaj futbollistit kundërshtar

  Panorama
  1.4K views
 • 0:57

  Goli i Hamez Rodrigez

  Panorama
  359 views
 • 0:16

  Goli i Zhiru

  Panorama
  1.1K views
 • 0:49

  Helmimi nga uji, Grida Duma: Vuajtjet e krutanëve janë përgjegjësi e shkaktarëve të qeverisjes

  Panorama
  57 views
 • 1:22

  Me kapuç dhe rroba sportive/ Momenti kur grabitësi hyn në shtëpinë e Nazmi Çangut, i vëllai: Kanë qenë 6 persona

  JOQ Albania
  586 views