"Po na ikën truni", rruga në Tiranë ku asnjë shofer s'do donte të kalonte

JOQ Albania
0 views
Published on Jan 8, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:53

  Goli me dorë i Napoli U-16

  Panorama
  44 views
 • 0:14

  Enca Haxhia “çmend” ndjekësit, publikon video duke bërë twerk nga jahti në Dubai

  Panorama
  25 views
 • 0:04

  Penalltia qe nuk u dha per Bajramin

  Panorama
  2.3K views
 • 0:39

  Publikohen pamjet, ja momenti kur Albin Kurti mbërrin në banesën e tij pas marrjes së kërcënimeve

  Panorama
  1.5K views
 • 0:04

  Goli i Dimarko

  Panorama
  212 views
 • 0:03

  Goli i D'Ambrosio

  Panorama
  324 views
 • 0:30

  Goli i Lopez

  Panorama
  881 views
 • 0:15

  Goli i MekKeni

  Panorama
  500 views
 • 0:54

  Goli I Asanit

  Panorama
  242 views
 • 0:14

  Goli i Falkaos

  Panorama
  828 views
 • 0:50

  Goli i Fratesi ndaj Juventusit

  Panorama
  692 views
 • 0:23

  Sherr mes gjimnazistëve në Durrës, shkelma dhe grushta kokës

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 0:10

  Ndërhyrja e tifozit ndaj futbollistit kundërshtar

  Panorama
  1.4K views
 • 0:57

  Goli i Hamez Rodrigez

  Panorama
  361 views
 • 0:16

  Goli i Zhiru

  Panorama
  1.1K views