Kamioni merr përpara një grup personash në Izrael, 4 të vdekur

NOA
0 views
Published on Jan 8, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:46

  Supermodelja zbulon se ka hapur llogari falco për të zbuluar se çfarë bëjnë ish-të dashurit e saj

  InfoKosova
  2 views
 • 0:49

  Kur e ka dhënë puthjen e parë aktorja seksi Eliona Pitarka? E zbuloni tani!

  InfoKosova
  31 views
 • 0:15

  Mos e besoni po deshët, por aktorja e filmave me pullë të kuqe (+18) është fanse e Encës dhe ka një përshëndetje për të gjithë SHQIPTARËT me këtë VIDEO

  InfoKosova
  151 views
 • 0:14

  Ia kaloi edhe Boltit, vrapimi i Mbappe ndaj Gjermanisë po bën xhiron e botës

  Jeta osh qef
  387 views
 • 0:24

  Bllokohen në humnerë, shpëtohen dy turistë të huaj në Theth

  NOA
  19 views
 • 0:24

  Shpetohen turistet ne Theth

  Panorama
  154 views
 • 1:52

  Një arush në semafor, çfarë ndodh me të

  NOA
  38 views
 • 1:01

  Mbi tavolinën e Presidentit nudo me këmbë të hapura, videoja e “Melania Trump” bën xhiron e botës

  Jeta osh qef
  2.4K views
 • 0:26

  Era shumë e fortë, kaskada ecën kundër

  NOA
  89 views
 • 1:00

  Rama nxjerr videon me 6 pasuritë shqiptare në UNESCO

  NOA
  95 views
 • 2:32

  rama 4

  Panorama
  1.2K views
 • 5:28

  rama 3

  Panorama
  54 views
 • 0:52

  Rama 1

  Panorama
  40 views
 • 6:01

  Rama 1

  Panorama
  731 views