Tiranë, shoferi i dehur i ambulancës përplas tre makina

NOA
0 views
Published on Jan 8, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Fotot u bënë virale por çfarë ndodhi në prapaskenat e Marina Vjollcës me kalin? I zbuloi gjoksin pasi i shkeli fustanin dhe …

  Panorama
  5 views
 • 3:01

  Nis riatdhesimi i fëmijëve shqiptarë nga kampi Al-Hol në Siri, dalin katër të parët

  NOA
  36 views
 • 3:01

  Gjysmë Hëna e Kuqe Siriane riatdheson femijet shqiptare nga kampi sirian

  Panorama
  197 views
 • 0:15

  Vajza e vogël e Ermal Fejzullahut hedh hapat e parë! Ja videoja e bukur që publikoi mami Ariana

  Panorama
  135 views
 • 0:57

  Pas pesë muajsh larg njëri-tjetrit, Maluma zgjedh ta surprizojë kështu nënën e tij (Video)

  Panorama
  42 views
 • 0:9

  Klaudia Pepa merr surprizen me te vecante per datelindje

  News31
  18 views
 • 0:16

  Tirana në kaos, qytetarët të dëshpëruar nga trafiku kilometrik: Jemi bllokuar, do zgjasë 4 muaj!

  JOQ Albania
  506 views
 • 0:11

  Goli i Kulusevskit

  Panorama
  314 views
 • 0:16

  Goli i Favlli

  Panorama
  389 views
 • 0:17

  Goli i anuluar i Moratës

  Panorama
  415 views
 • 1:57

  “Shëndetësia, dështim i Ramës”/ PD publikon videon: E vërteta e qytetarit që humbi jetën duke kërkuar një...

  Panorama
  392 views
 • 2:9

  Penalltia e pritur nga Koliçi dhe goli i Prognit

  Panorama
  268 views
 • 0:42

  Supergoli i Gripshit me Ballkanin

  Panorama
  573 views
 • 0:22

  Uolves-Njukastëll 1-1 (Golat)

  Panorama
  172 views
 • 0:15

  Ndërhyrje kung fu në organin gjenital

  Panorama
  436 views