Aksident i frikshëm në “Rally Dakar 2017”, makina përfundon 15 metra poshtë rrugës |VIDEO

NOA
0 views
Published on Jan 7, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:32

  Momenti kur Khabib le kundershtarin pa ndjenja

  Panorama
  210 views
 • 0:9

  Goli i Avdylit

  Panorama
  39 views
 • 0:22

  goli i vashess

  Panorama
  169 views
 • 0:14

  Makina përplas 30-vjeçaren, ajo shtrihet në asfalt në gjendje të rëndë

  JOQ Albania
  51 views
 • 0:31

  “Rama i tmerruar nga humbja”- Paloka publikon videon e Veliajt: Si i shpëton goja dhe nxjerr zbuluar planin e shefit për “partitë e djathta”, që do krijohen

  Panorama
  681 views
 • 0:07

  Arbana merr një dhuratë mjaft të bukur nga Eduarti pas lindjes së djalit

  NOA
  605 views
 • 0:12

  Goli i Vashes

  Panorama
  110 views
 • 0:06

  Goli i D'Ambrozios

  Panorama
  368 views
 • 0:12

  Goli i Lukakut

  Panorama
  415 views
 • 0:10

  Goli i Hykes

  Panorama
  350 views
 • 0:14

  Goli i Modric

  Panorama
  1.1K views
 • 0:30

  Kartoni i kuq i Torases

  Panorama
  295 views
 • 0:18

  Goli i Ramos

  Panorama
  693 views
 • 0:20

  Goli i Deliut

  Panorama
  858 views
 • 0:40

  Lojtari i Lacit mbtetet i shtrire

  Panorama
  297 views