Zhdukja e taksistit në Durrës, policia: U gjet i vdekur në kanal

NOA
0 views
Published on Jan 5, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:06

  Ramos - Batha ndërhyrja në mesfushë

  Panorama
  316 views
 • 0:15

  Demtimi i frikshem i Devis

  Panorama
  143 views
 • 0:9

  Rasti i Laçit në minutën e dytë

  Panorama
  68 views
 • 0:34

  Uest Hem - Mançester Siti 1-1 (GOLAT)

  Panorama
  56 views
 • 1:19

  Devijimi i Trafikut/ Si do behet levizja me automjet, pas bllokimit te rrethrrotullimit te ish-Shqiponjes

  Panorama
  690 views
 • 0:27

  Goli i Goxhës me Gabalën

  Panorama
  235 views
 • 0:32

  Baloteli në Big Brother VIp

  Panorama
  2.5K views
 • 1:42

  "E provova vetë ç'do të thotë të kalosh Covid në formë të rëndë", apeli i Silva Binos: Nëse nuk besoni se ekziston...

  Panorama
  67 views
 • 0:21

  Video virale në internet, shikoni momentin kur Melania Trump fiksohet nga kamera duke...

  Panorama
  4.4K views
 • 1:25

  Ekzekutohet në mes të restorantit sportisti i njohur/ Konfliktohet për një parcelë toke

  JOQ Albania
  6.8K views
 • 3:29

  Protesta masive dhe përleshje me autoritetet ndaj masave anti-Covid, napolitanët shkatërrojnë qytetin!

  JOQ Albania
  473 views
 • 0:25

  Tifozi shfaqet nudo ne kinema

  Panorama
  205 views
 • 1:25

  Shamil Abdulmuslimov

  Panorama
  4.6K views
 • 0:14

  VOJVODA ASIST

  Panorama
  107 views
 • 7:21

  Presidenti Duka viziton kompleksin Football Republic

  Panorama
  1 views