Debore ne Rrugen e Kombit

NOA
0 views
Published on Jan 4, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 7:13

  Pamjet e frikshme te termetit ne Turqi/ Rruget mbushen me uje, 100-dra qytetare nen rrenoja

  Panorama
  32 views
 • 0:14

  Duartrokitje dhe brohoritje/ Momentet emocionuese kur një vajzë nxirret nga rrënojat në Izmir

  Panorama
  2.2K views
 • 0:38

  Djali i shpeton lekundjeve te termetit ne Turqi

  News31
  50 views
 • 0:20

  Termeti ne Truqi, shembet pallati

  News31
  57 views
 • 0:06

  Termeti ne Turqi, lekundet pallati

  News31
  71 views
 • 0:27

  Tërmeti i fuqishëm në Turqi, lëkundjet u ndien deri në Athinë. Eksperti: Pritet cunam i dytë

  Panorama
  2.2K views
 • 0:28

  Tërmeti në Turqi/ Njerëzit ulërasin në rrugë të tmerruar, shkatërrime të shumta dhe dëme kolosale

  JOQ Albania
  5.1K views
 • 0:20

  Pamje të frikshme/ Shikoni momentet kur tërmeti shemb një pallat në Izmir, një djalë ndien lëkundjen, nis të bërtasë dhe...

  Panorama
  6.0K views
 • 0:38

  Tmerri i termetit në Turqi, shikoni sa kohe zgjati lekundja sizmike

  Panorama
  4.9K views
 • 2:36

  Tërmet i fuqishëm në Turqi, lëkundjet janë ndjerë deri në Athinë. Ja sa ishte magnituda (SHIKONI PAMJET)

  Panorama
  2.4K views
 • 0:05

  Goli i Kuros

  Panorama
  268 views
 • 3:22

  Gruaja humb çdo kontakt me burrin e shtruar tek Infektivi: Nuk ma hap njeri telefonin, është bërë si burg

  JOQ Albania
  339 views
 • 1:49

  Rama nxjerr video montazhin dhe ironizon: Jepja Lulit e merr Monikën megjithë Ilirin

  Panorama
  620 views
 • 2:41

  "Obobo, tërmet i thashë gruas", flet vlonjati që i vendosen tritol në 3 të natës: Kasap kam punuar!

  JOQ Albania
  146 views
 • 0:08

  Darkë speciale për personin e veçantë! Ja si e uroi Almeda Abazi të ëmën për ditëlindje

  Panorama
  92 views