Fotografia e të burgosurit që bëri për vete shumë vajza, ja si jeton ai sot

NOA
0 views
Published on Jan 2, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:30

  Aksident i katërfishtë në Elbasan, shpëtojnë mrekullisht shoferët. Pamjet nga vendi i ngjarjes

  Panorama
  59 views
 • 0:15

  Goditja ndaj Saliu

  Panorama
  933 views
 • 0:13

  Festa e futbollisteve te Tiranes pas fitores

  Panorama
  761 views
 • 0:49

  Eduard Kuçi dhe Iriada Shahollari përjashtohen nga “Për’puthen”! Çfarë bënë ish-konkurrentët që të merrej ky vendim?

  Panorama
  234 views
 • 0:15

  Faulli i Saliu ndaj Totre

  Panorama
  612 views
 • 0:11

  Rasti i Ngo

  Panorama
  597 views
 • 0:16

  Hedhje sendesh gjate derbit

  Panorama
  1.6K views
 • 1:49

  Sherri i lojtareve te Tiranes me Partizanin

  Panorama
  992 views
 • 0:38

  goli me penallti i Tiranes

  Panorama
  4.3K views
 • 0:16

  Hamitaj kontrollon me VAR

  Panorama
  1.8K views
 • 0:17

  Rasti i Filipovic

  Panorama
  691 views
 • 1:45

  Pamje që na kishin munguar/ Derbi Tirana-Partizani, atmosferë elektrizuese në “Air Albania”

  Panorama
  426 views
 • 0:30

  Tentativat radhazi te Tiranes

  Panorama
  856 views
 • 0:10

  Gjuajtja e Muratajt

  Panorama
  382 views
 • 0:32

  Momenti kur tifozet hedhin flakadane ne fushe

  Panorama
  3.0K views