Arrestohet një grua në Kavajë sepse dhunoi bashkëshortin |VIDEO

NOA
0 views
Published on Dec 30, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:22

  Asisti i Brojes

  Panorama
  468 views
 • 0:23

  Goli i Armando Brojës

  Panorama
  605 views
 • 0:44

  Makina ne flake

  News31
  95 views
 • 2:20

  Starova & Dizdari- Vagabondo

  Panorama
  873 views
 • 1:58

  Andi i ‘ri’ Tea dhe Melisa njiheshin më parë! Dalin video-t ku janë takuar bashkë

  JOQ Albania
  5.5K views
 • 1:27

  Andi i ‘ri’ Tea dhe Melisa njiheshin më parë! Dalin video-t ku janë takuar bashkë

  JOQ Albania
  10.5K views
 • 0:12

  Shtylla ne fund

  Panorama
  981 views
 • 0:48

  Kartoni i kuq i Deliut

  Panorama
  302 views
 • 3:03

  Tiranë/ Forcat "Shqiponja" kontrolle masive në terren, qytetari: Super Show, po bëhen shkak trafiku!

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:47

  Goli i Mensah

  Panorama
  945 views
 • 0:23

  Rasti i Seferit

  Panorama
  631 views
 • 0:45

  Goli i Mucit

  Panorama
  799 views
 • 0:10

  Pretendimi per penallti i Apolonise

  Panorama
  406 views
 • 0:32

  Goli i anuluar per Lacin

  Panorama
  684 views
 • 0:13

  Rasti i Rezit

  Panorama
  387 views