PS, Balla flet për zgjedhjet e reja

NOA
0 views
Published on Dec 28, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:20

  Ardit Hoxhaj gol

  Panorama
  4.3K views
 • 0:17

  Kartoni i dyte i verdhe i Ujkës

  Panorama
  619 views
 • 0:58

  VIDEO/ Basha publikon mendimet e qytetarëve dhe ironizon Ramën: Do ta pushojë nga puna këtë njeri?!

  Panorama
  181 views
 • 0:23

  Goli i Eze me koke

  Panorama
  221 views
 • 0:54

  Goli i Peposhit

  Panorama
  308 views
 • 0:08

  Rasti i Vllaznisë

  Panorama
  300 views
 • 0:48

  Goli i Bregut

  Panorama
  835 views
 • 0:13

  Supergol i Smacit

  Panorama
  486 views
 • 0:11

  Demir Imeri rasti

  Panorama
  293 views
 • 1:36

  Penalltia dhe goli i Lacit

  Panorama
  444 views
 • 0:10

  Rasti i Teutes per gol

  Panorama
  59 views
 • 15:33

  Udhëtimi i fundit si President, Donald Trump lë Shtëpinë e Bardhë, dorë për dore me Melanie, ajo kishte veshur...

  Panorama
  443 views
 • 0:06

  Tentativa e Imamit

  Panorama
  227 views
 • 0:13

  Goli i Meksit

  Panorama
  952 views
 • 0:11

  Tentativa e Ndrecës

  Panorama
  163 views