Polici ne Durres mburret se e kapi mat, por shoferi ia nxin faqen

JOQ Albania
0 views
Published on Dec 28, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:20

  Ardit Hoxhaj gol

  Panorama
  5.7K views
 • 0:17

  Kartoni i dyte i verdhe i Ujkës

  Panorama
  757 views
 • 0:58

  VIDEO/ Basha publikon mendimet e qytetarëve dhe ironizon Ramën: Do ta pushojë nga puna këtë njeri?!

  Panorama
  238 views
 • 0:23

  Goli i Eze me koke

  Panorama
  269 views
 • 0:54

  Goli i Peposhit

  Panorama
  365 views
 • 0:08

  Rasti i Vllaznisë

  Panorama
  376 views
 • 0:48

  Goli i Bregut

  Panorama
  992 views
 • 0:13

  Supergol i Smacit

  Panorama
  556 views
 • 0:11

  Demir Imeri rasti

  Panorama
  341 views
 • 1:36

  Penalltia dhe goli i Lacit

  Panorama
  536 views
 • 0:10

  Rasti i Teutes per gol

  Panorama
  69 views
 • 15:33

  Udhëtimi i fundit si President, Donald Trump lë Shtëpinë e Bardhë, dorë për dore me Melanie, ajo kishte veshur...

  Panorama
  492 views
 • 0:06

  Tentativa e Imamit

  Panorama
  267 views
 • 0:13

  Goli i Meksit

  Panorama
  1.1K views
 • 0:11

  Tentativa e Ndrecës

  Panorama
  186 views