Deputeti tall menderen me banorët në Koplik, por shikoni se çfarë bëjnë ata

JOQ Albania
0 views
Published on Dec 28, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:47

  Kartoni i kuq i Nezirit

  Panorama
  289 views
 • 0:9

  Futbollisti i Juventusit feston ne stilin "Herri Poter"

  Panorama
  198 views
 • 1:24

  Pretendimi tjetër i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  479 views
 • 0:34

  Pretendimi i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  579 views
 • 0:18

  Supergol i Florent Muslijas ndaj Nurenbergut

  Panorama
  112 views
 • 0:41

  Momente tensioni në Shkodër

  Panorama
  1.1K views
 • 0:18

  Gjuajtja e Rezit nga distanca

  Panorama
  283 views
 • 0:30

  Rasti i artë i Dilaver

  Panorama
  318 views
 • 0:27

  Pritja e Isli Hidit

  Panorama
  306 views
 • 1:23

  Penalltia dhe goli i Gjates

  Panorama
  729 views
 • 0:19

  Perplasja Eze-Qirko

  Panorama
  235 views
 • 0:13

  Rasti i artë i shpërdoruar nga Mensah

  Panorama
  324 views
 • 0:47

  Goli i Eze

  Panorama
  628 views
 • 1:39

  Penalltia dhe goli i Meksit

  Panorama
  636 views
 • 0:12

  Tranversa e Carkanjit

  Panorama
  227 views