Policia në SHBA i ndihmon edhe në këtë mënyrë qytetarët e saj |VIDEO

NOA
0 views
Published on Dec 27, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:20

  Ardit Hoxhaj gol

  Panorama
  4.6K views
 • 0:17

  Kartoni i dyte i verdhe i Ujkës

  Panorama
  656 views
 • 0:58

  VIDEO/ Basha publikon mendimet e qytetarëve dhe ironizon Ramën: Do ta pushojë nga puna këtë njeri?!

  Panorama
  196 views
 • 0:23

  Goli i Eze me koke

  Panorama
  226 views
 • 0:54

  Goli i Peposhit

  Panorama
  316 views
 • 0:08

  Rasti i Vllaznisë

  Panorama
  321 views
 • 0:48

  Goli i Bregut

  Panorama
  856 views
 • 0:13

  Supergol i Smacit

  Panorama
  497 views
 • 0:11

  Demir Imeri rasti

  Panorama
  301 views
 • 1:36

  Penalltia dhe goli i Lacit

  Panorama
  455 views
 • 0:10

  Rasti i Teutes per gol

  Panorama
  59 views
 • 15:33

  Udhëtimi i fundit si President, Donald Trump lë Shtëpinë e Bardhë, dorë për dore me Melanie, ajo kishte veshur...

  Panorama
  452 views
 • 0:06

  Tentativa e Imamit

  Panorama
  233 views
 • 0:13

  Goli i Meksit

  Panorama
  967 views
 • 0:11

  Tentativa e Ndrecës

  Panorama
  165 views