“Transportuesi” zbulon 16 kg kanabis, një i arrestuar dhe një në kërkim

NOA
0 views
Published on Dec 20, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:03

  Mbajtja e maskave/ Policia shoqëron të riun, qytetari: Askush nuk e kishte vënë, e kapën atë se ishte vetëm

  JOQ Albania
  100 views
 • 0:27

  Plas sherri mes vajzave, kapen prej flokësh në mes të rrugës

  JOQ Albania
  2.5K views
 • 0:18

  Goli i Domgjonit

  Panorama
  268 views
 • 0:32

  Rasti i humbur nga Bitri

  Panorama
  613 views
 • 0:34

  Roveshata e Cinarit

  Panorama
  412 views
 • 0:29

  Kartoni i kuq i Muratajt

  Panorama
  429 views
 • 0:9

  Rasti i Krasniqit

  Panorama
  335 views
 • 0:43

  Goli i Blerim Krasniqit

  Panorama
  988 views
 • 0:06

  Goli i Jasir Asanit ndaj Teutes

  Panorama
  2.0K views
 • 0:11

  Goli i Asanit

  Panorama
  232 views
 • 0:50

  Supergoli i Mazrekajt

  Panorama
  3.3K views
 • 0:21

  Goli i anuluar per pozicion jashte loje

  Panorama
  483 views
 • 0:13

  Pritja e Bekajt

  Panorama
  515 views
 • 0:07

  Pretendimi i Tiranës për penallti

  Panorama
  430 views
 • 0:04

  Rasti i Mucit

  Panorama
  336 views