Tenton të grabisë një kamionçinë por ekzekutohet me 3 plumba nga pronari i mjetit |VIDEO

NOA
0 views
Published on Dec 19, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Goli i Cinarit

  Panorama
  473 views
 • 0:14

  Derbi Partizani-Tirana/ Policia shoqëron në Komisariat disa tifozë, pas përplasjeve të dhunshme në rrugët e Elbasanit

  Panorama
  60 views
 • 0:05

  Kartoni i kuq i Bardhit

  Panorama
  607 views
 • 0:32

  Kartoni i kuq per Bathen

  Panorama
  770 views
 • 0:32

  Solomon del huq

  Panorama
  649 views
 • 0:08

  Rasti i Melos

  Panorama
  820 views
 • 0:21

  Rasti i Seferit

  Panorama
  1.5K views
 • 0:07

  Gjuajtja e Melos

  Panorama
  571 views
 • 0:23

  Gjuajtja e Asanit

  Panorama
  392 views
 • 0:13

  Perplasja e tifozerive

  Panorama
  0 views
 • 0:20

  Rasti i Seferit

  Panorama
  1.2K views
 • 0:9

  Të paktën 28 të vrarë dhe dhjetëra të plagosur në dy sulme vetëvrasëse në Bagdad

  JOQ Albania
  9 views
 • 0:18

  Autogoli i Hadergjonajt

  Panorama
  242 views
 • 0:25

  Basha poston videon: Rama ka dështuar. Bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë!

  Panorama
  198 views
 • 17:27

  Boiken Abazi dhe Iliaz Shehu, dy kandidatët e VV për zgjedhjet e 25 prillit

  Panorama
  89 views