“I vetëm në shtëpi”, ja sa kanë ndryshuar personazhet e këtij filmi të dashur |VIDEO

NOA
1 views
Published on Dec 11, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:47

  Kartoni i kuq i Nezirit

  Panorama
  199 views
 • 0:9

  Futbollisti i Juventusit feston ne stilin "Herri Poter"

  Panorama
  107 views
 • 1:24

  Pretendimi tjetër i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  332 views
 • 0:34

  Pretendimi i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  460 views
 • 0:18

  Supergol i Florent Muslijas ndaj Nurenbergut

  Panorama
  77 views
 • 0:41

  Momente tensioni në Shkodër

  Panorama
  683 views
 • 0:18

  Gjuajtja e Rezit nga distanca

  Panorama
  247 views
 • 0:30

  Rasti i artë i Dilaver

  Panorama
  273 views
 • 0:27

  Pritja e Isli Hidit

  Panorama
  264 views
 • 1:23

  Penalltia dhe goli i Gjates

  Panorama
  686 views
 • 0:19

  Perplasja Eze-Qirko

  Panorama
  219 views
 • 0:13

  Rasti i artë i shpërdoruar nga Mensah

  Panorama
  296 views
 • 0:47

  Goli i Eze

  Panorama
  605 views
 • 1:39

  Penalltia dhe goli i Meksit

  Panorama
  602 views
 • 0:12

  Tranversa e Carkanjit

  Panorama
  220 views