Sabri Fejzullahu publikon këngën e tij të re |VIDEO

NOA
1 views
Published on Dec 10, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:08

  Rasti i Melos

  Panorama
  579 views
 • 0:21

  Rasti i Seferit

  Panorama
  926 views
 • 0:07

  Gjuajtja e Melos

  Panorama
  422 views
 • 0:23

  Gjuajtja e Asanit

  Panorama
  290 views
 • 0:13

  Perplasja e tifozerive

  Panorama
  0 views
 • 0:20

  Rasti i Seferit

  Panorama
  1.0K views
 • 0:9

  Të paktën 28 të vrarë dhe dhjetëra të plagosur në dy sulme vetëvrasëse në Bagdad

  JOQ Albania
  5 views
 • 0:18

  Autogoli i Hadergjonajt

  Panorama
  210 views
 • 0:25

  Basha poston videon: Rama ka dështuar. Bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë!

  Panorama
  187 views
 • 17:27

  Boiken Abazi dhe Iliaz Shehu, dy kandidatët e VV për zgjedhjet e 25 prillit

  Panorama
  88 views
 • 4:16

  Silva Caka denoncon: Drejtoresha shkel ligjin për biznesin e bashkëshortit

  Panorama
  123 views
 • 0:30

  Të gjithë po e dëgjonin me vëmendje, Bill Clinton “dremit” gjatë fjalimit të Joe Biden

  JOQ Albania
  126 views
 • 2:13

  Zambi, trajneri urinon ne shtylla

  Panorama
  215 views
 • 0:47

  Përballja me Juventusin, mallkim për Lorenzo Insigne! Shpërthen në lot pas humbjes

  JOQ Albania
  42 views
 • 0:42

  Juventus rrëmben trofeun e nëntë në Superkupë, mposht 2-0 Napolin

  JOQ Albania
  37 views