Krimet e Rënda lëshojnë urdhër arresti për Balilin, mbi 200 forca policie në kërim të tij |VIDEO

NOA
0 views
Published on Dec 10, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:06

  Goli i Jasir Asanit ndaj Teutes

  Panorama
  309 views
 • 0:11

  Goli i Asanit

  Panorama
  232 views
 • 0:50

  Supergoli i Mazrekajt

  Panorama
  2.5K views
 • 0:21

  Goli i anuluar per pozicion jashte loje

  Panorama
  408 views
 • 0:13

  Pritja e Bekajt

  Panorama
  479 views
 • 0:07

  Pretendimi i Tiranës për penallti

  Panorama
  379 views
 • 0:04

  Rasti i Mucit

  Panorama
  283 views
 • 0:32

  Largimi i Nevil Dedes

  Panorama
  1.6K views
 • 0:39

  E turpshme/ Infermierja 29-vjeçare dhunon të moshuarën e paralizuar

  JOQ Albania
  848 views
 • 0:50

  Basha: Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre!

  Panorama
  204 views
 • 0:12

  Aksident i rëndë me makinë te Komuna e Parisit

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:07

  Aksident i rëndë me makinë te Komuna e Parisit

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:47

  Kartoni i kuq i Nezirit

  Panorama
  607 views
 • 0:9

  Futbollisti i Juventusit feston ne stilin "Herri Poter"

  Panorama
  246 views
 • 1:24

  Pretendimi tjetër i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  767 views